دوشنبه بیست و هشتم خرداد ماه

قوچان نژاد؛ هیچ پشتوانه ای در باشگاه زووله نداشتم

قوچان نژاد پس از پایان لیگ هلند در مصاحبه با سایت هلندی destentor به انتقاد از کادر فنی پرداخت و از خداحافظی خود با باشگاه زووله گفت و گو کرد و در خصوص حس خداحافظی خود با باشگاه زووله گفت: احساس ناخوشایندی خوشحالم که دورانم در زووله به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری البرز ورزشی قوچان نژاد گفت: من هیچ وقت شانس منصفانه ای در این فصل بدست نیاوردم. همه این شانس را بدست آوردند و زیر نظر رسانه‌ها بودند حتی الیانو و پله کلمنت که هافبک هم بودند. ولی من چرا ذخیره نشین شدم؟

قوچان نژاد در خصوص اینکه آیا کادر فنی را مشکل این موضوع می‌داند، گفت: نه من یک شخص را متهم نمی‌کنم. به نظرم کل کادر فنی چنین تصمیمی گرفته بود. من همیشه نشان دادم که چقدر برای تیم مهم هستم. در غیر این صورت شما نمی‌توانید 2 فصل متوالی بهترین گلزن باشگاه بشوید. تازه من در بازی‌های کمی توانستم این آمار را  ثبت کنم.

قوچان نژاد در خصوص اینکه آیا خودش را مقصر چنین موضوعی می داند، گفت: نه من خودم را مقصر نمی دانم.

وی ادامه داد: من واقعاً از درون ناراحت شدم. آدم احساسی هستم و همین عامل باعث شد تا به سختی بتوانیم اعتماد خودم را بدست آورم که من هم آدم مهمی در تیم هستم.

قوچان نژاد در خصوص اینکه آیا نمی‌توانست چنین موضوعی را با کادر فنی در میان بگذارد، گفت: من نمی‌خواستم درگیر این مسائل شوم. 2 سال تمام زبانم را گاز گرفتم ولی بگذارید صادق باشم. من هر روز تمام با نقابی بر صورت پا به باشگاه زووله گذاشتم که مثلا خوشحالم ولی نبودم. از درون داشتم نابود می‌شدم.

وی ادامه داد: اکنون یک تعطیلات خوب دارم و می‌خواهم سختی‌های این فصل را به در کنم. باید ببینم چه اتفاقی در ادامه خواهد افتاد اما باید بگویم درهای زووله برای من بسته است. من از این باشگاه جدا خواهم شد. روزهای خوبی داشتم و رابطه خوبی با طرفداران برقرار کردم. آنها همیشه به من لطف داشتند و مرا حمایت کردند ولی باشگاه این حمایت را نداشت. من همیشه احساس کردم که هیچ پشتوانه‌ای از آدم های تصمیم گیرنده در باشگاه زووله ندارم و به خاطر همین بسیار هم حالم بد است.