دوشنبه بیست و هفتم فروردین ماه
باشگاه های مردان آسیا- 2021؛

صادقی شاه نشین: جذب بازیکن خارجی بسیار دشوار شده است

سرمربی تیم صنعت مس کرمان از اعلام لیست نهایی اعزامی این تیم به مسابقات مردان باشگاه های آسیا در هفته آینده خبر داد.

حمید صادقی شاه نشین درخصوص وضعیت تیم مس گفت: ما از هشتم اردیبهشت اردوهای خود را برگزار کرده ایم و تا الان بصورت مداوم و پیوسته اردو برقرار بوده است البته در این بین استراحت منظم نیز بصورت یک و دو روزه داشتیم اما بخاطر اینکه قصد داشتیم به سرعت به آمادگی جسمانی و تیمی برسیم، تعطیلی زیادی نداشتیم.

وی افزود: در تمرینات به آمادگی خوبی از لحاظ جسمانی، تکنیکی و تاکتیکی رسیده ایم ولی هنوز روی این ابعاد و همچنین هماهنگی گروهی کار می کنیم و امیدوارم تا زمان اعزام به آن حد از آمادگی که مدنظرم هست، برسیم.

صادقی درباره رقیبان تیم صنعت مس در مسابقات باشگاه های مردان آسیا نیز بیان کرد: شناخت کلی درباره رقیبان خود نداریم ولی مسلم است تیم ها با قدرت تمام و با هدف کسب سکو به این مسابقات می آیند و ما هم از این لحاظ مستثنی نیستیم. امیدوارم بتوانیم بازی های خوبی به نمایش بگذاریم و بازیکنان با توجه به تمرینات بتوانند خواسته کادرفنی را در زمین پیاده کنند. در این مسیر نیم نگاهی هم به سکو داریم تا از هندبال ایران هم دفاع کنیم.

سرمربی تیم صنعت مس کرمان همچنین درباره اردوی مشترک با دیگر نماینده اعزامی ایران به مسابقات باشگاه های مردان آسیا گفت: برنامه آن طور که می خواستیم پیش نرفت و نتوانستیم زودتر با تیم نیروی زمینی شهید  شاملی کازرون در تهران اردو بگذاریم اما از 14 خرداد در تهران اردو می زنیم و هماهنگی لازم با تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون انجام شده تا در این اردوی چند روزه چند بازی تدارکاتی برگزار کنیم که بتوانیم ایرادات تیم را رفع کنیم.

وی درخصوص جذب بازیکن به عنوان یار کمکی از دیگر تیم ها نیز بیان کرد: با توجه به اینکه این مسابقات بسیار سخت است و عملا نمی توانیم تنها به جوانان تکیه کنیم، نیاز به چند بازیکن باتجربه داشتیم و قصد داشتیم چند بازیکن را جذب کنیم اما متاسفانه تا این لحظه نتوانستیم با این بازیکنان به توافق برسیم.

صادقی شاه نشین در پایان یادآور شد: لیست نهایی صنعت مس در هفته آینده اعلام می شود. هم اکنون بیست بازیکن در اردو تمرین می کنند ولی لیست نهایی 18 نفره است و باید دو بازیکن از جمع ما جدا شوند که خب انتخاب کار سختی است. در نهایت امیدوارم صنعت مس که اولین حضور خود را در مسابقات مردان باشگاه های آسیا تجربه می کند، نماینده شایسته ای برای هندبال ایران باشد.