جمعه سی و یکم فروردین ماه

والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا نهم مهر برگزار می شود

رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا با حضور هفت تیم در دو گروه مقدماتی از نهم مهرماه به میزبانی شهر ناخون‌راتچاسیما تایلند آغاز می‌شود و به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

قرعه‌کشی این مسابقات 12 مردادماه انجام شده بود و تیم سایپا قهرمان لیگ برتر بانوان به عنوان نماینده ایران در گروه B مسابقات با تیم‌های تایلند 1، قزاقستان 1 و فیلیپین 1 هم‌گروه شده بود تا تیم‌های تایلند 2، قزاقستان 2 و فیلیپین 2 نیز در گروه A مسابقات قرار گیرند. اما کنفدراسیون والیبال آسیا شب گذشته (سه‌شنبه شب) اسامی تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها را اعلام کرد.

به این ترتیب رقابت‌های گروه A با حضور سه تیم ناخون‌راتچاسیما (تایلند)، ژتیزو (قزاقستان) و چاکو موچو (فیلیپین) برگزار می‌شود. در گروه A نیز تیم‌های سوپریم چانبری (تایلند)، آلتای (قزاقستان)، ریبیسکو فیلیپینز (فیلیپین)، سایپا (ایران) قرار دارند.

تیم سایپا با مربیگری  مربم هاشمی و یکی دو یار کمکی راهی اوردگاه قاره ای خواهد شد،سوای مهسا کدخدا نارنجی پوشان ملی پوشانی چون مهسا صابری،شبنم‌ علیخانی،پوران زارع، و....را در اختیار دارد پریم‌تایلند نخستین‌حریف بانوان سایپا در جام‌اسیا خواهد بود در همین‌حال تین‌فولاد سیر جان‌ایرانیان‌نیز اماده سفر به شرق اسیا و رقابتهای باشگاهی قاره‌کهن‌ است.