پنجشنبه سی و یکم خرداد ماه

ناظمی: جامعه فوتسال از من حمایت کنند

گلاره ناظمی، داور ارزشمند فوتسال ایران بار دیگر نامزد کسب جایزه بهترین ها شد. ناظمی در گفت و گو با البرز ورزشی گفت: در چهار دوره گذشته نیز من در جمع بهترین ها بودم اما رتبه چهارم و پنجم در بین کاندیداها به دست آوردم. به نظر می رسد این بار دوستداران فوتسال و بازیکنان این رشته می توانند در آراسنجی شرکت کنند. خوشحال خواهم شد که از من حمایت کنند.

وی درباره برنامه های پیش روی برون مرزی خود می گوید: من و خانم زری فتحی روز 24 دی ماه به کویت خواهیم رفت تا فینال قهرمانی باشگاه های این کشور را قضاوت کنیم.

سایت بین‌المللی «فوتسال پلنت» در پایان هر سال میلادی، برترین‌های بخش‌های مختلف فوتسال جهان را معرفی می‌کند و این روند را از امروز (شنبه) آغاز کرده است.

این سایت نامزدهای برترین داوران فوتسال جهان در سال 2021 را معرفی کرد که نام گلاره ناظمی از ایران در این فهرست دیده می‌شود.

ناظمی در سال 2021 در  جام جهانی لیتوانی قضاوت کرد و در تیم داوری دیدار فینال بین پرتغال و آرژانتین نیز حضور داشت.

نورالدین بوکوئف از قرقیزستان، محمد حسن از مصر، والریا پالما از شیلی، ماریا استفانیا از آرژانتین، آنتونی ریلی از نیوزیلند، خوسه گایاردو و آلخاندرو مارتینس فلورس از اسپانیا، چیارا پرونا از ایتالیا و ایرینا ولیکانووا از روسیه، سایر نامزدهای بهترین داور سال 2021 فوتسال جهان به شمار می‌روند.

گفت و گو: صدیقه فتاحی