پنجشنبه سی و یکم خرداد ماه

المپیاد ورزشی بانوان کارگر برگزار می شود

پنجمین المپیاد ورزشی بانوان کارگر همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام علیها) و روز زن، از سوم تا پنجم بهمن ماه به میزبانی استان آذربایجان شرقی و در شهرستان تبریز برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش کارگران همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام علیها) و روز زن معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعتی در نظر دارد با همکاری بسیج کارگری بانوان و اتحادیه زنان کارگر "پنجمین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارگر" را با حضور تیم های ورزشی بانوان کارگر سراسر کشور در رشته های بدمینتون – شطرنج – شنا – پینگ پنگ و دارت طی روزهای سوم تا پنجم بهمن ماه در شهرستان تبریز برگزار شود.

جایگاه و تاثیر ورزش با رویکرد ورزش های نشاط آور و سلامت محور در بین آحاد جامعه ، به خصوص بانوان کارگر بسیار ارزشمند و با اهمیت بوده و علاوه بر تقویت و ارتقاء سطح سلامت  جسمی و روانی، تاثیرات بسزایی را نیز در افزایش شور و نشاط اجتماعی و بهره وری نیروی کار خواهد داشت.

در این میان ضرورت پیش بینی و طراحی رویدادهای ورزشی نشاط آور و سلامت محور به عنوان بنیادی ترین سیاست و رسالت ورزش کارگری در سطح ملی و بین المللی برای بانوان کشور به عنوان ستون بنیان خانواده، اهمیتی دوچندان دارد

نویسنده: شعله تورانی