شنبه یکم اردیبهشت ماه
والیبال قهرمانی دختران آسیا؛

حسن خانی: می توانستیم بهتر باشیم

کاپیتان تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران با تاکید بر این‌که از کسب جایگاه هفتمی راضی نیست، گفت: مسابقات را راحت گرفتیم و کار به اینجا رسید. اگر در مسابقه با تایلند محکم‌تر بازی می‌کردیم، اکنون نتیجه چیز دیگری بود.

تیم ملی نوجوانان دختر ایران با پیروزی مقابل ازبکستان در جایگاه هفتم آسیا قرار گرفت و شقایق حسن‌خانی در مورد این پیروزی، گفت: در مسابقه امروز با سرویس‌های خوب بازی را در دست گرفتیم البته در ست اول مثل بازی قبل، پس از پیشتاز شدن در امتیازات، مسابقه را خیلی زود رها کردیم و این یکی از ایرادهای ماست اما خوشبختانه یک بار دیگر کنترل بازی را در دست گرفتیم و پیروز میدان شدیم.

وی در مورد کسب عنوان امتیازآورترین بازیکن مسابقه با ازبکستان، افزود: با ورود به این مسابقات دوست داشتم بازیکن موثری برای تیم ایران باشم. تا حد امکان سعی کردم این‌گونه باشد و در چند مسابقه امتیازآورترین بازیکن شدم. از اینکه به تیم کمک کردم خوشحال هستم.

کاپیتان تیم ملی با ابراز نارضایتی از قرار گرفتن در رتبه هفتم آسیا گفت: قطعا راضی نیستم چون برای صعود به جایگاه بهتری آمده بودیم. فکر می‌کنم مقصر ما بازیکنان بودیم که بازی را راحت گرفتیم و کار به اینجا رسید. اگر مسابقه با تایلند محکم‌تر کار می‌کردیم، اکنون نتیجه چیز دیگری بود. متاسفانه نشد اما امیدوارم فدراسیون که تاکنون از ما حمایت کرده است باز هم به حمایت‌های خود ادامه دهد‌. بازیکنان نیز هم تلاش می‌کنند در دوره‌های بعد نتیجه خوبی بگیرند.