پنجشنبه هفدهم آذر ماه

اولتیماتوم سرمربی به چند ستاره تیم!

ساپینتو سرمربی تیم استقلال پس از اتمام تعطیلات از بازیکنانش خواست تا در ادامه راه با شرایط متفاوتی در تمرینات و ترکیب استقلال ظاهر شوند.

این مربی به چند بازیکن تیم طعنه زد و از آنها درخواست کرد که با تغییر اوضاع خود نظر وی را در مورد خودشان عوض کنند و در ادامه بازی ها جایی در ترکیب تیم برای خود به دست آورند.

سیاوش یزدانی، شهباززاده و چند بازیکن دیگر استقلال در نیم فصل اول نتوانستند نظر مثبت این مربی را جلب کنند به همین دلیل وی خواستار این است که این نفرات در صورت ادامه کار به همراه وی باید شرایط خود را تغییر داده و عملکردشان مانند نیم فصل اول نباشد چرا که ادامه روند گذشته همراه با خط خوردن از لیست و نیمکت نشینی در استقلال است زیرا این مربی با کسی تعارف ندارد!

این در حالی است که ساپینتو عملکرد ارسلان مطهری را در تیم برای بازیکنان دیگر الگو قرار داده و از آنها می خواهد مانند این بازیکن ناامید نشوند. هرچند در نیم فصل اول ساپینتو از عملکرد اکثر نفرات تیمش ابراز رضایت کرده اما خواستار این شده که با تغییر روند برخی بازیکنان شرایط جدیدی را در برخی پست ها در تیم ایجاد کند تا استقلال هجومی تر و با ثبات تری را روانه ادامه مسابقات کند.

نویسنده: سوده رحمان وند