یکشنبه سی ام اردیبهشت ماه

کاپیتان و یارانش در یزد ماندنی شدند

ستاره‌های هندبال زنان ایران با سنگ آهن به دنبال کسب دومین قهرمانی

نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان در سال ۱۴۰۲ با شرکت ۸ تیم به صورت رفت و برگشت از ۳۱ شهریورماه آغاز خواهد شد و نیم فصل اول این مسابقات در ۱۵ دی به اتمام خواهد رسید.

تیم هندبال سنگ آهن بافق یزد ۲۱ اردیبهشت ماه سال گذشته موفق شد در تالار فدراسیون هندبال با برتری مقابل شهید شاملی کازرون به مقام قهرمانی این رقابت‌ها برسد.

سنگ آهن بافق حالا در چهارمین سال حضور در لیگ برتر هندبال بانوان به دنبال کسب دومین قهرمانی است‌ که در همین رابطه مهدی منصوریان مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سنگ آهن بافق اظهار داشت؛ شرایط لیگ امسال نسبت به سال گذشته سخت تر خواهد بود، اما امسال نیز در تلاش هستیم تا از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنیم و بتوانیم با تکرار قهرمانی دوباره دل مردم استان یزد و شهر بافق را شاد کنیم.

منصوریان افزود؛ تیم‌های زاگرس جنوبی، نفت و گاز گچساران، سنندج و شهدای رزکان البرز تیم‌های هستند که دوباره به لیگ برتر بازگشتند آن‌ها در گذشته نیز سابقه تیمداری در لیگ برتر را داشته‌اند که همین امر باعث خواهد شد سطح لیگ بالا برود و شاهد نمایش جذاب و نزدیکی از دختران هندبالیست باشیم.

مدیر عامل باشگاه سنگ آهن بافق تصریح کرد؛ خوشبختانه فدراسیون هندبال و در راس آن دکتر پاکدل نگاه و حمایت ویژه‌ای از دختران هندبالیست دارد و نتیجه این حمایت‌ها حضور در مسابقات قهرمانی جهان و کسب عناوین ارزشمند قهرمانی در رده‌های مختلف سنی دختران در سطح اول هندبال آسیا در دو سال گذشته بود که امیدواریم کادر مدیریتی فدراسیون نیز همچنان از شیر زنان هندبالیست حمایت کنند. آن‌‌ها ثابت کردند اگر حامی داشته باشند حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

مهدی منصوریان در پایان پیرامون جذب بازیکنان ملی پوش در فصل نقل و انتقالات بیان کرد؛ با نظر سرمربی تیم مریم فخری طی روزهای اخیر با ملی پوشان کشورمان به توافق نهایی رسیدیم و برخی بازیکنان جدید نیز به جمع ما اضافه شدند. مینا وطن پرست(کاپیتان تیم ملی)، هانیه لک(دروازه بان تیم ملی)، عطیه شهسواری(خط زن تیم ملی)،مائده عشاقی(بغل چپ تیم ملی) با حضور در دفتر باشگاه قرارداد خود را یک سال دیگر تمدید کردند و آرزوکیانی آرا( بغل چپ تیم ملی)، نگار زنده بودی( بغل راست تیم ملی) و فاطمیا مرادی نیز بازیکنان جدیدی هستند که امسال به ترکیب تیم هندبال ما اضافه شدند.

گزارش: صمد خزائی