شنبه چهارم بهمن ماه

دبیر: از کشتی بانوان حمایت می کنیم

رئیس فدراسیون کشتی امروز در سالن توفیق جهانبخت محل برگزاری اردوی تیم ملی آلیش بانوان حضور یافت. اردوی تیم ملی آلیش بانوان با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن توفیق جهانبخت در حال برگزاری است و حضور علیرضا دبیر در تمرینات بانوان آلیش نشان می دهد که فدراسیون با نگاهی جدی تر از گذشته به این ورزش سنگین در نزد بانوان می پردازد.

رئیس فدراسیون کشتی صبح امروز در سالن توفیق جهانبخت محل برگزاری اردوی تیم ملی آلیش بانوان حضور یافت. اردوی تیم ملی آلیش بانوان با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن توفیق جهانبخت در حال برگزاری است.اردوی تیم ملی آلیش بانوان با رعایت پروتکل های بهداشتی، در سالن توفیق جهانبخت در حال برگزاری است و حضور علیرضا دبیر در تمرینات بانوان آلیش نشان می دهد که فدراسیون با نگاهی جدی تر از گذشته به این ورزش سنگین در نزد بانوان می پردازد.


رئیس فدراسیون کشتی با اعلام اینکه تیم آلیش بانوان سال گذشته برای نخستین بار در تاریخ قهرمان جهان شده است اظهار داشت: فدراسیون به صورت کامل از شما حمایت می کند و شما نیز تلاش و پشتکار خود را در تمرینات بیشتر کنید تا بتوانید از عنوان قهرمانی خود دفاع کنید.

رئیس فدراسیون کشتی، عصر دیروز نیز به مدت یک ساعت در اردوی فرنگی کاران حضور یافت و در مورد شرایط تمرینات، رعایت پروتکل های بهداشتی با آن ها به گفت و گو پرداخت و از آن ها درخواست کرد که با انگیزه و پشتکار بیشتری به کار خود ادامه دهند تا شاهد کسب نتایج مطلوب در مسابقات پیش رو را داشته باشند.