یکشنبه سی ام اردیبهشت ماه

آلگری: قدرت ذهنی رونالدو او را قدرت برتر کرده است

مکس آلگری سرمربی سابق یوونتوس با ستایش از کریستیانو رونالدو می‌گوید او نسبت به همه بازیکنانی که با آنها کار کرده روحیه و ذهنیت بهتری داشته است.

مکس آلگری سرمربی سابق یوونتوس با ستایش از کریستیانو رونالدو می‌گوید او نسبت به همه بازیکنانی که با آنها کار کرده روحیه و ذهنیت بهتری داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی البرزورزشی، مکس آلگری سرمربی سابق یوونتوس در دوران مربی‌گری در این باشگاه و همچنین آث میلان سابقه کار با ستاره‌های بزرگی را داشته است. یکی از ستاره‌های بزرگ زیر نظر او کریستیانو رونالدو بوده. آلگری در آخرین فصل حضورش در یووه به مدت یک فصل با کریستیانو کار می‌کرد. او حالا با ستایش از کریستیانو می‌گوید هیچ فوتبالیستی را ندیده که ذهنیت و روحیه ای بهتر از رونالدو داشته باشد.

 آلگری در گفتگو با روزنامه تایمز در این باره گفت: " من بازیکنان قوی زیادی داشته ام که روحیه‌های خیلی قوی داشتند و با شخصیت و ذهنیت درست بودند. مدافعینی مثل کیه‌لینی و نستا، هافبکهایی مثل گتوزو و سیدورف، و مهاجمینی مثل زلاتان و کریستیانو. اما رونالدو از نظر شخصیت و ذهنیت درست، بهتر از همه بازیکنانی است که می شناسم. آنچه در سر او می گذرد با همه فرق دارد".

ماسیمیلیانو آلگری در ادامه گفت: " رونالدو ستاره ای است که پنج بار فاتح توپ طلا شده، پنج بار قهرمانی در چمپیونزلیگ را تجربه کرده و یک بار هم پرتغال را قهرمان جام ملتهای اروپا کرده؛ کسب این همه موفقیت واقعاً دشوار است به خصوص با توجه به اینکه در همه این موفقیتها کلید اصلی برای تیمهای او شخص کریستیانو رونالدو بوده. کریستیانو هر سال برای خودش یک هدف جدید دارد".